ARTIMIAUSI TRUPĖS PASIRODYMAI / NAUJIENOS

VU teatro Kinetinė trupė kviečia į Kinetinę vasaros šokio mokyklą, kuri vyks birželio 3 – 29 dienomis VU Centriniuose rūmuose, Teatro salėje (Universiteto g 3.)

Studentai, dėstytojai, alumni, būsimieji studentai ir kiti norintys kviečiami atsipalaiduoti nuo egzaminų ar darbo rūpesčių ir aktyviai veikti kartu su VU teatro Kinetinės trupės aktoriais bei režisieriumi Andrium Pulkauninku, taip pat judesio specialistais Rūta Butkum, Jekaterina Deineko, Tomu Dapšausku, Lina Pavalkyte. Užsiėmimai vyks keturias savaites, birželio 3-29 dienomis.

Užsiėmimų kainos:

Rytiniai (meditacija/joga/arbatos gėrimo ceremonija) - 7 Lt (studentams – 5 Lt).
Vakariniai (body work/šiuolaikinio šokio technika/butoh) - 15 Lt (studentams - 10 Lt).
Kontaktinė improvizacija - 5 Lt.

Perkant abonementą taikomos nuolaidos*.

*Dėl galimybės įsigyti abonementą teirautis el. paštu vuteatras@gmail.com arba atėjus į vieną iš užsiėmimų. Teiraujantis patartina žinoti, kokius užsiėmimus norėtumėte lankyti.

Užsiėmimų grafikas**:

**Tikslesnė informacija apie tai, kuriuos užsiėmimus ves kviestiniai judesio specialistai, bus pateikiama šiame tinklalapyje (žr. po užsiėmimų grafiko lentele) ir Kinetinės trupės Facebook puslapyje (žr. renginį Facebook'e).


Laikas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

8:30
-  9:00

Meditacija

Meditacija

Meditacija

Meditacija

Meditacija

-

12:00 – 13:00

Joga

-

Joga

-

Joga

Kontaktinė improvizacija

13:00 – 14:00

Arbatos gėrimo ceremonija

-

Arbatos gėrimo ceremonija

-

Arbatos gėrimo ceremonija

18:00 – 20:00

Body work (masažas)

Šiuolaikinio šokio technika

Butoh kūrybinės dirbtuvės

Šiuolaikinio šokio technika

Body work (masažas)

-

[Atnaujinta 2013-05-24] Birželio 13 dieną, ketvirtadienį, šiuolaikinio šokio technikos užsiėmimą ves Jekaterina Deineko.
[Atnaujinta 2013-06-05] Birželio 6 dieną (ketvirtadienį) šiuolaikinio šokio technikos užsiėmimą ves Tomas Dapšauskas. Birželio 20 d. (irgi ketvirtadienį) - Rūta Butkus.

Būtina registracija el. paštu: vuteatras@gmail.com

Apranga: į užsiėmimus patartina atsinešti patogią, judesių nevaržančią aprangą (batų nereikia).

 

Užsiėmimų aprašas:
 
Meditacija – susitelkimas į save, neprisirišant prie jokios religijos ar filosofijos. Paprastas nereikalingos informacijos valymas, kurį kiekvienas žmogus atlieka pats sau asmeniškai. Tai universalus būdas pailsėti, sukaupti jėgas naujiems iššūkiams, išspręsti susikaupusias problemas ar nerimus. Tai buvimo duotuoju momentu džiaugsmas.

Šiuolaikinio šokio technika – naujausiomis šokio tendencijomis pagrįstos technikos, jungiančios savyje kūno atpalaidavimo ir erdvės panaudojimo galimybes. Skirta žmonėms, norintiems aktyviai praleisti laiką, atrasti save šokyje. Rekomenduojama turėti fizinį pasirengimą.

Joga – fizinė veikla, duodanti kūnui galimybę pajudėti be skubėjimo ir streso. Tai fizinė veikla, apimanti subalansuoto atsipalaidavimo ir fizinių pratimų seką, leidžianti atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių. Nebus jokių apeigų ir giedojimų, tik fizinis susikaupimas į save ir savo esamą situaciją. Fizinis pasirengimas nėra būtinas.

Kūrybinės Butoh dirbtuvės. Butoh - tai XX a. viduryje susiformavusi japonų judesio ir mąstymo technika, aprėpianti platų performansinį lauką, nuo savęs pažinimo iki baimių ir emocijų valdymo scenoje. Tai fizinis savęs išreiškimas nieko nevaidinant ir neimituojant. Kodėl Butoh? Nes visa, kas įvardijama kaip butoh, jau nebėra butoh – tai butoh veiksmas prieš mintį, veiksmas prieš nuostatą.
Visa kūrybinių dirbtuvių veikla apibūdinama taip: meditacijos tuštuma, fizinio kūno galimybių pažinimas ir įvaldymas, aplinkos įtaka veiksmui – butoh veiksmas, buvimas „čia ir dabar“.
Dirbtuves veda Andrius Pulka, kuris jau nuo 2002 metų gilinasi į Butoh praktiką pas mokytoją Masaki Iwana (Japonija).
Rekomenduojama turėti fizinį pasirengimą.

Kontaktinė improvizacija – fizinė veikla žmonėms, norintiems pasigilinti į savo kūno galimybes, darant veiksmą su grupe ar duetu. Tai puiki kelionė į save, leidžianti patirti netikėtus pojūčius. Tai galimybė susipažinti su balanso, masės perkėlimo, kito žmogaus kaip atramos panaudojimo principais. Plečia ne tik improvizavimo, bet ir sąmonės galimybes.

Body work – atpalaiduojanti veikla, leidžianti pažinti savo kūną, jį atpalaiduoti, suteikiant pasyviam poilsiui visai kitokią prasmę.

Arbatos ceremonija – visiems, kurie nori susipažinti su arbatos kultūra, pajusti skirtumą tarp skirtingų arbatos rūšių, ir praleisti laiką maloniai šnekučiuojantis apie neįpareigojančius dalykus.

Renginys Facebook'eNaujienų archyvas