ARTIMIAUSI TRUPĖS PASIRODYMAI / NAUJIENOS

Spektaklis „Prenatalis


KADA: Lapkričio 29 dieną (ketvirtadienį) 19 val.
KUR: Vilniaus universiteto teatro salėje (Universiteto g. 3)
TRUKMĖ: 45 min.
KAINA: 7 lt (bilietai parduodami prieš spektaklį prie įėjimo į teatro salę)

Režisierius: Andrius Pulkauninkas
Juda: Agnė Povilaitytė, Alina Juškaitė, Dovilė Sližytė, Emilija Salomėja Pakalnytė, Evaldas Kazlauskas, Gediminas Jonys, Greta Šablinskaitė, Simona Grikšaitė, Violeta Cimalanskaitė
Muzika: Rytis Šiautkulis, Greta Šablinskaitė, Povilas Šimonis, Dovilė Jaciunskaitė, Andrius Pulkauninkas
Video: Airidas Janušauskas, Evaldas Arlauskas
Dailininkė: Eglė Jovaišaitė

Nuolat atsinaujinanti, kintanti ir judanti VU teatro Kinetinė trupė drąsiai eksperimentuoja su įvairiomis video meno, gyvo garso ir šiuolaikinio šokio formomis. Tai gyva laboratorija, gebanti sintetinti naujus sceninius reiškinius ir niekada neužstringanti vienoje disciplinoje.

Spektaklis „Prenatalis“ – tai scenoje įkūnytas nesąmoningų būsenų junginys. Kiekvienas jas patiriame, tačiau greitai užmirštame, išstumiame ir užpildome kitomis, „daug svarbesnėmis“ informacijomis. Tai veiksmas prieš prasidedant veiksmui, mintis prieš prasidedant minčiai – jokios logikos ar fizikos. Du video menininkai (penkios atskiros projekcijos), keturi gyvai grojantys muzikantai ir dešimt šokėjų sukuria priešloginės metafizikos atmosferą, o Greta Šablinskaitė užburia vokalo eksperimentais. Tai paradoksas dar neuždavus klausimo. Filosofija, nekalbanti žodžiais.

Renginys Facebook'e

Naujienų archyvas