ARTIMIAUSI TRUPĖS PASIRODYMAI / NAUJIENOS

Spektaklio „Prenatalis“ premjera!

KADA: Lapkričio 22 dieną (ketvirtadienį) 19 val.
KUR: Vilniaus universiteto teatro salėje (Universiteto g. 3)
TRUKMĖ: 45 min.
KAINA: 7 lt (bilietai parduodami prieš spektaklį prie įėjimo į teatro salę)

Režisierius: Andrius Pulkauninkas
Atlikėjai: Agnė Povilaitytė, Alina Juškaitė, Dovilė Sližytė, Emilija Salomėja Pakalnytė, Evaldas Kazlauskas, Gediminas Jonys, Greta Šablinskaitė, Simona Grikšaitė, Violeta Cimalanskaitė
Muzika: Rytis Šiautkulis, Greta Šablinskaitė, Povilas Šimonis, Dovilė Jaciunskaitė, Andrius Pulkauninkas
Video: Airidas Janušauskas, Evaldas Arlauskas
Dailininkė: Eglė Jovaišaitė

VU teatro Kinetinė trupė drąsiai eksperimentuoja su šiuolaikiškomis video meno, gyvo garso ir šiuolaikinio šokio formomis, nuolatos atsinaujinanti, kintanti ir judanti pagal paskutines scenos meno tendencijas. Tai gyva laboratorija, ne tik gebanti sintetinti naujus sceninius reiškinius, bet ir niekados neužstringanti vienoje disciplinoje. Pelniusi daugybę tarptautinių apdovanojimų, pasirodžiusi Europos, Azijos, Šiaurės bei Pietų Amerikos festivaliuose trupė eksperimentuoja ir tęsia savo veiklą Vilniaus Universitete.

Spektaklis „Prenatalis“ - tai nesąmoningų būsenų junginys, kurį kiekvienas patiriame, tik greitai užmirštame, išstumiame ir užpildome kitomis, „daug svarbesnėmis“ informacijomis. Tai veiksmas prieš prasidedant veiksmui, mintis prieš prasidedant minčiai – jokios logikos ar fizikos. Du video menininkai (penkios atskiros projekcijos), keturi gyvai grojantys muzikantai ir dešimt šokėjų sukuria prieš loginės metafizikos atmosferą, o Greta Šablinskaitė užburia vokalo eksperimentais. Tai paradoksas dar neuždavus klausimo. Filosofija, nekalbanti žodžiais.

Susitiksime teatre!

P.S. Primename, kad lapkričio 10 d. savo jėgas prieš premjerą Vilniuje išmėginti keliaujame į Ukmergę, kur dalyvausime teatrų festivalyje „Camera Obscura“.

Renginys Facebook'e

Naujienų archyvas