ARTIMIAUSI TRUPĖS PASIRODYMAI / NAUJIENOS

 

Spektaklio
Paklydimai (minimalus jautis)
darbinio varianto pristatymas


Judesio spektaklio „Paklydimai (minimalus jautis)“ darbinio varianto (work in progress) pristatymas 


Balandžio 19 d. (ketvirtadienį), 19 val., 
VU teatro salėje (VU centriniai rūmai, Universiteto g.3)
Trukmė: apie 50 min. spektaklis ir 30 min. aptarimas
Kaina: renginys nemokamas

Režisierius, idėjos ir pastatymo autorius: A. Pulkauninkas
Choreografė: R. Drankinaitė
Dailininkė: E. Jovaišaitė
Muzika: įvairių šalių ir tautų (Burundi, Korėja, Tuva, Mongolija, Japonija, Buriatija) folkloras
Vaidina: E. Kazlauskas, P. Taujanskaitė, A. Povilaitytė, P.Šimonis, A. Janušauskas, G. Jonys, I. Burdaitė, S. Vaškelytė, K. Bikulčiūtė, V. Vasiljeva, V. Cimalanskaitė, V. Nalivaikaitė, D. Galvanauskaitė


„Paklydimai (minimalus jautis)“ – tai dar vienas A. Pulkauninko režisuotų spektaklių, nagrinėjančių Senovės Graikijos mitų sąsajas su dabarties pasauliu. Senovės Graikų mitus režisierius traktuoja it Vakarų kultūros pasąmonę, kurią analizuojant geriau pažįstamas šių dienų žmogus. Taigi spektaklis tarsi tampa psichoanalizės seansu, kurio metu iškyla anksčiau nesureikšmintos gyvenimo detalės, tačiau stipriai įtakoją dabartį. Spektaklyje stiprus šamanistinio ritualo motyvas, kurį sustiprina Rytų tautų muzika. „Paklydimai (minimalus jautis)“ – tai kelionė į save, kelionė į labirintą, kelionė, kurios baigtis visiem daugiau ar mažiau žinoma. Tačiau esminis klausimas yra ne apie kelionės pabaigą, o patį jos procesą: kas vyksta kelionės metu? Kur veda kiekvienas iš sprendimų? Pagyrūnas Tesėjas iškeliauja į populisinę akciją užmušti kultinio žvėries. Tačiau kelionėje daugiau klausimų nei atsakymų, daugiau painiavos nei vientiso naratyvo. Labirintas narpliojasi, o atsakymo nėra: Ariadnės siūlas neturi nei pradžios, nei pabaigos. O Minotauras? Gal jis tik priemonė surinkti mokesčius? Gal jo iš viso niekada ir nebuvo?

Kita informacija: šį kartą mes norime suteikti galimybę savo žiūrovams prisidėti prie spektaklio galutinio rezultato. Balandžio 19 d. po spektaklio kviesime Jus, savo žiūrovus, nepabėgti, o pasilikti arbatos ir išsakyti savo mintis, pastabas, pasiūlymus ir papeikimus apie spektaklį, taip nulemiant jo galutinį variantą.


Mes Facebook'e

Naujienų archyvas